Türkiye Genelinde İş Fırsatı il ilçe farketmez Size Bir Telefon kadar Yakınız 05311029970
Home / Bayan Solist iş ilanları / Antalya Kons – Gazino iş ilanları

Antalya Kons – Gazino iş ilanları

Antalya’da yaşayan bayanlar için kons iş imkanı sunmaktayız. Marka menajerlik aracılığı ile lüks mekanlarda iş imkanı sağlıyoruz. Güvenli ve elit mekanlarda çalışmaya ne dersiniz?

Bayan Gazino, Kons İş İlanları

Bakımlı ve kendine güvenen fiziği ve diksiyonu düzgün 18 ila 30 yaş arası seyehat engeli bulunmayan bayanlar işe alınacaktır. Daimi olarak çalışmak isteyen bayanlar bizimle irtibata geçebilirler. Antalya’da lüks mekanlarda marka menajerlik aracılığıyla elit ve güvenli bir şekilde sizlerle çalışabiliriz. Sizde dolgun ücretler ile çalışmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Marka Mejanerlik

20 Yılı aşkın bir süredir piyasada menajerlik hizmetini kusursuz bir şekilde yürütmekteyiz. Türkiye’nin 81 ilinde yüzlerce mekanlarda iş imkanı sunmaya devam ediyoruz. Bizimle çalışan bayan elemanların güvenliğini daima sağladık. Firmamız 20 yıllık tecrübesi ile iş imkanı sunmaya devam ediyor. Bizimle çalışmak için sadece irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Türkiye’nin hangi ilinde, ilçesinde olursanız olun size göre mekan ayarlanacaktır. Dolgun ücretlerle bizimle çalışın! Günlük 400 ila 1000 TL arasında olan ücretlerimiz sizleri tatmin edecektir.

About admin

Check Also

edirne kons iş ilanı

Edirne Kons, Gazino iş ilanları Menajeri

EDİRNE KONS GAZİNO İŞ İLANLARI Edirne kons gazino iş ilanları detaylarında, Edirne’de yer alan mekanlara …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Destek Hattı whatsapp